Pewnego razu w pałacu...
- Paulina Sidoruk

- 1 wrz 2019
- 1 minut(y) czytania
Zaktualizowano: 3 wrz 2019
Umawiając się z Magdą na sesje od razu wiedziałam w jakim klimacie ją wykonam <3
Uroda mojej modelki nie pozostawiała mi wątpliwości, że musi być ona elegancka i baaardzo kobieca.





















Komentarze