top of page

Pewnego razu w pałacu...

  • Zdjęcie autora: Paulina Sidoruk
    Paulina Sidoruk
  • 1 wrz 2019
  • 1 minut(y) czytania

Zaktualizowano: 3 wrz 2019

Umawiając się z Magdą na sesje od razu wiedziałam w jakim klimacie ją wykonam <3

Uroda mojej modelki nie pozostawiała mi wątpliwości, że musi być ona elegancka i baaardzo kobieca.


 
 
 

Komentarze


© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

bottom of page